מערכות סלון

תשובות לשאלות נפוצות

מה גודל הספה שאני צריך לבחור?

הגודל של הספה שלכם, ומספר הספות שאתם רוכשים, מוכתב בעיקר על ידי מרחב הבית וגודל המשפחה. אם אתם צריכים להכיל יותר אנשים, ספה רחבת מימדים מושלמת עם כסאות וכורסות נוחות- עשויים להיות בדיוק מה שאתם צריכים. מצד השני, אם החלל מוגבל בגודלו , סידור של שתי ספות של שלושה מושבים בצורה חכמה יכולות אף הן לשרת מספר רב של אנשים. מיטת ספה יכולה להיות שימושית ביותר כאשר האורחים באים לבקר. בלי קשר למה שאתם מחליטים, וודאו שפיסת הריהוט החדשה שלכם לא תציף את החלל שלכם, קחו מידות ולא לשכוח את מרחב ההליכה!

איזה ריפוד ספה הכי מומלץ למשפחה שלי?

הסגנון אמנם חשוב, אולם אתם תמיד צריכים לשקול את מה שיהיה הכי פרקטי. אם יש לכם ילדים צעירים או חיות מחמד, אתם יכולים להיות בטוחים שבשלב מסוים יהיו כתמים, ולכן ספה עטופה כיסוי בד היא בחירה מעשית. ספת עור (או דמוי עור) היא בעלת מראה יוקרתי וגם די קלה לניקוי. אם הפרקטיות פחות חשובה לכם מהמראה, נסו קטיפה מצויצת למראה סלון רשמי, או להיות נועזים עם בד צבעוני, זמש או מיקרופייבר.

איזה סגנון של ספה כדאי לי לקנות?

הספה החדשה שלכם צריכה להיות מסוגלת לענות על כל צרכי הישיבה שלכם, אבל היא גם צריכה להתאים מבחינה עיצובית לשאר חלל הבית. תחשבו על הסגנון שאתם מנסים להעביר ונסו למצוא משהו שמשלים את זה. ספות מבריקות ובהירות עובדות היטב עם בתים מינימליסטים. ספות מכוסות הן יותר קלאסיות ומסורתיות, בעוד ספות צ\\\'סטרפילד מוסיפות מגע של אלגנטיות. אתם תמיד יכולים לערבב סגנונות שונים לאווירה אקלקטית יותר, אבל תוודאו שהדפוסים, הצבעים והעיצובים לא יתנגשו.