פינות אוכל יוקרתיות

ריהוט יוקרתי המיוצר בישראל במושב רשפון לצרכיו של הלקוח. יצור עצמי איכותי. גימור הרהיטים מיוצר בטכניקה מיוחדת, בגוונים השומרים על הטקסטורות הטבעיות של העץ, תוך שימוש בחומרים טבעיים בלבד. ייצור רהיטי יוקרה בעיצוב אישי לצרכיו של הלקוח, המבטיח שנים רבות של איכות. מיוצר בישראל ומשווק ישירות לביתו של הלקוח.
כל שולחנות ופינות האוכל מיוצרות כפריטים בעיצוב אישי, על פי המידות והדרישות המותאמות לכל לקוח. היכולת לייצר פינות אוכל בהזמנה אישית, לפי מידות הלקוח ובחירותיו (סוג עץ, גימור, צבע וגוון, סוג רגל השולחן), יוצרים אינספור אפשרויות לעיצוב הרהיט.
עמירם עיצוב מייצרים רהיטי יוקרה גם לפי הזמנות של אדריכלים ומעצבי פנים.

כל שולחן המיוצר על ידי עמירם עיצוב, מיוצר באיכות הגבוהה ביותר.
כל השולחנות כוללים מנגנוני פתיחה והגדלה ייחודיים, כך שכל שולחן מעץ מלא יכול לגדול.
באולם התצוגה ברשפון מוצג מגוון רחב של שולחנות יוקרה מעוצבים ופינות אוכל יוקרתיות מעוצבות, בעיצוב קלאסי ומודרני הכוללים קווים ישרים, רגליים חרוטות שולחנות מרובעים ועגולים, צבעי שלייף לק מבריק או מט, לכה ופרובנס.
לכל פינות האוכל מגוון רחב של כסאות מעוצבים, המשולבים בבדים ועורות איכותיים, המותאמים לפי בחירת הלקוח, והמוצגים באולם התצוגה ברשפון.

תשובות לשאלות נפוצות

עד כמה גדול צריך להיות השולחן בחדר האוכל שלנו?

כאשר אתם מחליטים מה לרכוש, צריכים לחשוב על מספר הפעמים שבהם אתם מארחים וכמה אנשים בדרך כלל מתארחים אצלכם. במידה וכל המשפחה גרה בקרבת מקום ובאים לעתים קרובות, קניית שולחן אוכל גדול תהווה השקעה ראויה. מצד שני, אם המשפחה אינה מבקרת לעתים קרובות, שולחן גדול מדי עלול להיות חסר שימוש. אם אתם לא בטוחים או מעדיפים את שתי האופציות, מומלץ לרכוש שולחן עם אפשרות פתיחה, כך שתוכלו להגדיל את השולחן במידה ויש אורחים, ולשמור את האפשרות של שולחן קטן יותר למפגשים אינטימיים יותר. לא משנה מה הגודל, כדאי להיות בטוחים שהוא מתאים לחלל החדר. יש למדוד את השולחן ולקחת בחשבון את תנועת הכיסא כדי להבטיח שכל אחד יכול להיכנס ולצאת בלי הרבה מאמץ.

איזו צורה כדאי לבחור?

שולחנות ארוחת ערב הם עגולים ומרובעים, ואילו שולחנות אוכל מלבניים גדולים הם מושלמים עבור משפחות גדולות. לקבלת מראה שמערבב סגנון מסורתי עם עכשווי, כדאי לשקול לצייד חדר גדול עם שולחן מלבני גדול או מתומן אחד.

מהם החומרים שאותם כדאי לבחור כאשר רוכשים שולחן?

החומר בעיקר מוכתב על ידי הסגנון הכללי של החלל, אחרי הכל, הרהיטים שלך צריכים לשקף את הטעם שלך. עצים כהים, כגון דובדבנים, עץ בוק, עץ אורן ועץ מהגוני, נתפסים כאלגנטים וקלאסיים, בעוד מתכות כהות, בטון, עץ ותערובות / מתכת הם בעיקר עכשוויים. פלסטיק צבעוני הוא מודרני ושובב, ואילו זכוכית יכולה להיות מודרנית או קלאסית, תלוי בחומר המשמש את הבסיס.